Allah Sevgisi Ne Demek

yorum yok
20 views okuma
6 Ocak, 2019

Allah Sevgisi Ne Demek

Herşeyin Aileden Geçtiğini Muhakkak Hepimiz Biliyoruz Allah Sevgisini Kalbe Muhakkak Anne Baba Aşılaması Gerekir Bir Anne Hiç Birşey Bilmiyorsa Eyer Evladına Ne Vere Bilir Diye  Düşünmekteyim Cenabı Hak İnsan Kalbine Sonsuz Bir İlim Ve Muhabbet Aşılamaştır Ve Bu Sonsuz Nurda Zaad Ve Sıfatlarla Gün Yüzüne Çıkar.Rabimizin Vermiş Olduğu Nimetlerden Yararlanarak Ve Hamd Ederek Yaşayan Müslümanlar OLarak Dünya Hayatını Sürdürmemiz Gerekiyor Ve Kalbimiz, Allah’ı seven ve bize O’nu hatırlatanlarla mı; yoksa Allah’ı ancak başı sıkıntıya girdiğinde son çare olarak hatırlayan ve beraber olduğumuzda bize O’ndan başka her şeyi hatırlatanlarla mı birlikte olmaya can atıyor?

Peygamberi insanlıktan çıkarttılar , göklere çıkarttılar, Haşa Allah’ın yanına taht koyup orada oturttular. Evliya, veli, baba, aziz, ermişler bize şefaat edecekler tüm şirk dinlerinin ortak inancı. Yani bizi kayıracaklar, torpile dayanır şirk dinleri. Neden ? Şirkin mantığında bizi Tanrı’ya prezente edecekler, torpil geçecekler, kayıracaklar yani tutacaklar kibrit kutusuna koyacaklar bizi cennete koyacaklar. Y a da cübbelerinin cebine koyacaklar sırat köprüsünden geçirecekler. Her şirkin böyle bir inancı vardır ; bizi kayıracaklar, torpil geçicekler. O yüzden şirk olan toplumlarda yönetimler asla ve asla rüşvetten, adam kayırmadan kurtulamaz. Yani onlarsız bir yönetim biçimi düşünemezler. Onun için daima adam kayırmaya dayalıdır. Şirk eğer içindeyse insanın kuracağı yönetimde öyle olur.

 

 

Bir önceki yazımız olan Gene Bir Emek Hırsızlığı Daha Karşılaştık başlıklı makalemizde çalmak, emek hırsızlığı ve google reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Dünya Sanki Hep Zenginlerin Müslümanların Aynı Topraklarda Kardeş Olarak ...

Meyve veren ağaç taşlanır meyve veren ağaç İnsanların Aynı Memlekete ...

Dini Allah'a Has Kılmak Neyi İfade Eder Dini Yaşamayıpta Dinin İçerisinden ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*