Gençlerimiz Nereye Gidiyor

1 yorum
35 okuma
22 Kasım, 2019

Selamun Aleykum Güzel Bir Konuyla Sizlerle Yeniden Bir Aradayız Ahir Zamanda Yaşadığımızı Hepinizin Bildiğini Biliyorum Bu Zaman hızlı Bir Şekilde Vürüs gibi Yayılan İnternet Teknolojisi Bizleri Sohbet Ve Arkadaşlık Ortamlarından Uzaklaştırdı ve kendi İçimizi Kapanır Bir Hale Geldik Komşulukların Öldüğü Gençlerin Bir Araya Gelerek Kipap Okuması Neredeyse İmkansız Kaldı yolda Yürüken Dahi Telefonu Elinden Düşürmeyen Bir Gençlinliği Anlatıyoruz.

Nereden Nereye Gidiyoruz Diyecek Olursak Mobil Sohbet Uyumlu Cihazlarla Gençliğimiz Her Tehlikeye Adım Adım Yaklaşıyor Vürüs Gibi Gençlerimizi Esaret Altına Alan Bu Ortamlardan Çocuklarımızı Uzak Tutmak Zorundayız Arkadaşlar.

Yeni Bir Nesil Doguyor Artık Telefon Kullanım Yaş Oranı Neredeyse 12 Yaşına Kadar Düşdü Ve Herkez Çocuklarına Bir Telefon Alarak Onların Chat Etmesineİmkan Sağalamış Oluyorlar Ne Diyelim Hakımzı Hayırlısı İnş.

Google Aramalarında Biz:Mobil Sohbet,Chat Gençlik.Gençlerle Sohbet,Ücretsiz Sohbet,Mobil Chat İslami Sohbet Gibi Aramalarda Bula Bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kolay Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde Kolay Chat, Kolay Sohbet ve Kolay sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Odalarında Söyleşi Yapalım Bizler Yalnızlığa Mahkum Olmuş ...

Bayanlarla Sohbet Etmek Değerli Kardeşlerim Googlede Bir Arama Yapmak İstedim ...

Mucize Doktor 14 Bölüm Ful İzle Mucize Doktor Dizisinde Bu Hafta Güzel Bir ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*