Hüseyin Kurtoğlu’nun Dürüstlük Anlayışı

Resim bulunamadı

keywords: Dini Chat,İslami Chat,Dini Sohbet,İslami Sohbet,nur sohbet,nur chat,seviyeli sohbet,muhabbet

post_views_count: 13

24 Mayıs 2012

ekledi.

Yorum Yaz

590 kez incelendi.

İstanbul İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Kurtoğlu, Çanakkale 116. Er Eğitim Alay Komutanı iken siyah Tempra marka bir araca binmekteydi. Tempra’ya binmekte olduğunu da dürüstlüğünü ispat için sık sık vurgulamaktaydı.
Ancak yakın zamandan beri lüks bir araca binmekte. Piyasa değeri yaklaşık 155 bin Euro yani 340 bin TL olan bir BMW X6. Sadece fiyat olarak önceki aracının 45 katı. Yıllık vergisi 5 bin TL. Yani bu araca binebilmek için Hüseyin Albayın ve yeni eşinin bu zamana kadar biriktirdiklerinin hepsinden fazlasına ihtiyacı var. BMW X6’nın sadece yaktığı ile eski Tempra’dan birkaç tane daha alınabilir. Araç tabi ki şimdilik kendi üzerine değil. Bir “dostunun” aracı. dostluğun nereden geldiğini ve nasıl bu kadar ileri olduğunu şimdilik açmıyoruz. Kumarhanelerden rüşvet almaktan dolayı tutuklu olan bir Komutan Yardımcısına sahip olan Hüseyin Albay’ın bu araca binmesi garip karşılanmamalı mı yoksa? Ne de olsa Tempra dürüstlüğün timsali idi.

KAYNAK: www.pasakeyfim.net

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

İSLAMİ SOHBET - DİNİ SOHBET - NUR SOHBET - KANAL 7 SOHBET - SEVİYELİ SOHBET | İslami Sohbet Dini Sohbet |DiniSohbet ile hazırlanmıştır.