Kadın kılığında, koruma altındaki eşini öldürdü!

Kayseri’de Rafet Kaya isimli bir kişi kadın kılığına girerek, boşanma davası açan, “eve yaklaşmama” ve “koruma” kararı aldıran eşi Cafiye Kaya’yı boğazını keserek öldürdü.
(DHA) — Olay, merkez Melikgazi İlçesi Esenyurt Mahallesi Büyükmenderes Caddesi Feslihan Sokak’ta meydana geldi.

Evlere temizliği giderek geçimini sağlayan 4 çocuk annesi Cafiye Kaya, kendisine sürekli şiddet uyguladığı gerekçesiyle eşi Rafet Kaya’dan boşanmak için Kayseri 1’inci Aile Mahkemesi’nde dava açtı.

Mahkeme dava görülürken Cafiye Kaya’nın talebi üzerine, Rafet Kaya’ya eşinin ve çocuklarının oturduğu konuta yaklaşmama cezası verdi.

Koruma kararı aldırdı

Cafiye Kaya, 8 Haziran 2012 günü mahkemeye başvurarak koruma kararı da aldırdı. Bu karara rağmen Rafet Kaya, tehditlerini sürdürünce Cafiye Kaya birkaç kez mahkemeden hapis cezası kararları aldırdı.

Rafet Kaya, 6 Temmuz’da 3 gün, 13 Temmuz’da 15 gün ve 4 Eylül’de de 30 gün hapis cezasına çarptırıldı ancak yakalanamadığı için cezalar infaz edilemedi.

Kadın kıyafetiyle gidip öldürdü

Cezaevinde bulunması gereken Rafet Kaya’yı polis arıyordu ancak, o cinayet planını uygulamaya koydu.

Cafiye Kaya ve çocuklarının oturduğu evin çevresinde polisin zaman zaman önlem aldığını bilen Rafet Kaya, kadın kılığına girdi.

Polisi atlatmak için kadın pijaması, kadın ayakkabısı, etek ve pardösü giyip başına eşarp takan Rafet Kaya, bugün öğle saatlerinde Cafiye Kaya’nın evinin önüne geldi.

Rafet Kaya, saat 13.00 sıralarında evinden çıkan Cafiye Kaya’ya saldırdı. Canını kurtarmak için eve kaçmak isteyen Cafiye Kaya’yı yakalayan Rafet Kaya, eşinin boğazını kesti. Cafiye Kaya olay yerinde yaşamını yitirken, Rafet Kaya kaçtı.

Cafiye Kaya’nın cesedi otopsi için morga kaldırılırken, Rafet Kaya, polisin takibi sonucu üzerinde kadın kıyafetiyle yakalandı.

Annemi niye korumadınız?

Olay yerine gelen Cafiye Kaya’nın kızı Filiz Kaya, “Neden hep kadınlar öldürülüyor? Annem niye korunmadı? Kadına şiddet ne zaman son bulacak” diye tepki gösterdi.

View the original article here

Bir önceki yazımız olan Hat Sanatlarına İlgi - Sohbet odalari - İslami sohbet başlıklı makalemizde Hat Sanatları, islami sohbet odaları ve Kanal 7 Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma Sayısı ;

Kadın kılığında, koruma altındaki eşini öldürdü! Benzer Yazılar

2015 Seçimini Kim Kazandı Kazanan Parti Olmadı Kazanan Türkiye oldu ve türkiyeye gönül veren Müslüman kardeşlerimiz tekrardan devam diyerek akp
1 Kasımda yapılacak olan seçimlerin hazırlıkları başladı akp mh hdp seçimlere hızlı bir şekilde başlangınıcını yapdı ve şöle bir bakıcak
Uzmanlar Kara Turp Böbrek tAşı Na Çok iyi Geldiğini Ve Böbrek Foksiyonlarının Düzgün Çalışmasında Büyük Fydası Olduğunu Açıklıyor
Türkiye’de 2500 tane Vatan Haini Pkk lı var Türkiyede Bu Rakamları Görüyoruz Ve Çokda Büyük Deyirler Aslında Sonuna Gelindi Terör örgütü
İstanbul’un 5 ilçesinde 400 polisle Büyük Operasyon Uyuşturucu Tacirleri Her Zaman kendilerine Yeni Birer Mevki Belirliyor Yapılan Büyük

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Yorum yapma kapalı.

Kadın kılığında, koruma altındaki eşini öldürdü! Etiketler