Kadir Gecesi SMS mesajları-Muhabbet

KADİR GECESİ MESAJLARI

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Kuran da Kadir Gecesi için Leyletü’l kadri hayrun min elfi şehrin Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor. Bu nedenle bu geceyi ihya edelim.. Kadir geceniz hayırlı olsun..

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde ALLAH dualarınızı kabul etsin.

Kadir Gecesi değer gecesidir, ALLAH tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. ALLAH tüm inananları iman yolundan ayırmasın

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun.. Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle… İyi Kandilller..

 

muhabbet,muhabbet sohbet,sohbet muhabbet,muhabbet odası,muhabbet odalari,muhabbet sitesi

Bir önceki yazımız olan Yılmaz Baba'nın Çiftliği başlıklı makalemizde hayvanat bahçesi, Teror ve Van Jöh hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma Sayısı ;

Kadir Gecesi SMS mesajları-Muhabbet Benzer Yazılar

Abdullah Bin Mübarek ile sahra çöllerinde çobanlık yapan bir çocuk arasında geçen konuşmaları güzel bir şekilde anlatan bu videoyu muhakkak
Hoşgeldiniz değerli Muhabbet sevenler, muhabbet fedaileri, muhabbet ehilleri, Muhabbet odalarımızda usül, erkan ve edep çerçevesinde 7/24 muhabbet
Aşkında Adrenalin vardır bir Akrebin.. Bu sebepten onunla geçen her gün bir öncekinden daha güzeldir! Aynı şeyi tekrar yaşamayı sevmez. Bir
Aslanın yüreğine ne ekersen onu biçersin. Yüreği her şeyi büyütmeye uygundur Aslanın Orkide de yetişir dikende! Ne ektiğine kalmış. Bir Aslan
Alın yazısında “Balık” yazan insanlara bir Balığın kalbinden başka hiç bir kalpte aşk yok! Balığın kalbi meşale gibidir. Öyle kibritle

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Yorum yapma kapalı.

Kadir Gecesi SMS mesajları-Muhabbet Etiketler