Köpeği Tüfekle Vurdu

yorum yok
3 views okuma
4 Ağustos, 2012

İzmir’in Limontepe semtinde, şoför Ömer Sağlam ve eşi ev hanımı Reyhan Sağlam’ın kısa süre önce dokuz yavru dünyaya getiren Rottweiler cinsi ’Lina’ isimli köpekleri, yan komşuları inşaat ustası Ş.S. tarafından vurularak öldürüldü

 

 

Limontepe’de oturan inşaat ustası S.Ş., komşuları Ömer Sağlam ve Reyhan Sağlam çiftinin bahçesindeki, 20 gün önce 9 yavru dünyaya getiren, Rottweiler cinsi, ’Lina’ isimli 1.5 yaşındaki köpeğe av tüfeğiyle ateş ederek sağ gözünden ve başından vurdu. O sırada bahçede annesi ve babası ile birlikte oynayan evin oğlu Efe Miraç Sağlam (3) da bu dehşete tanık oldu. Ağır yaralanan köpek götürüldüğü veteriner kliniğinde ameliyata alındı ancak kurtarılamadı. Köpeği vuran Ş.S. gözaltına alınıp, adliyeye sevkedildi, ancak ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.  Reyhan Sağlam, hem kendisinin hem de oğlunun olayın etkisinden kurtulamadığını belirterek, şunları kaydetti:

 

“Lina yavrularını bahçemizde emziriyordu. Bundan bir hafta önce Ş.S., Lina’yı bağlamamızı istedi. Fakat onu bağladığımız zaman yavrularına uzanamayacağını, emziremeyeceğini söyledik, biraz zaman tanımasını rica ettik. Lina’nın onların bahçesine geçme imkanı da yok.Fakat iftar saati bahçede eşimle birlikte çocuğumu oynatırken, birden bir silah sesi duyduk ve Lina’nın yere yığıldığını gördük.

Oğlum şoka girdi
Daha sonra komşumuz tüfeği bize doğrultu, tehditler yağdırdı. Oğlum olay anında şoka girdi, Lina’nın vahşice vuruluşunu gördü. Lina son derece sakin bir köpekti, çocukların sırtına binmesine bile izin verirdi. Bir komşu nasıl böyle bir şey yapar. Köpeğimin yavruları emzirdiğini biliyordu.”


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

2015 Seçimini Kim Kazandı Kazanan Parti Olmadı Kazanan Türkiye oldu ve ...

1 Kasımda yapılacak olan seçimlerin hazırlıkları başladı akp mh hdp ...

Uzmanlar Kara Turp Böbrek tAşı Na Çok iyi Geldiğini Ve Böbrek ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*