Lezbiyen Sohbet Odaları

yorum yok
17 views okuma
2 Haziran, 2018

Lezbiyen Sohbet Odaları

 

Değerli Kardeşlerimiz Lezbiyen OLmanın Dinimzideki Önemi Nedir Ve Lezbiyenlik Nerden Ve Nasıl Meydana Gelmektedir İslam Dini Buyururki Bir Kadının Bir Kadına Yakınlaşmasını Dinimiz Haram  kılmıştır Ve Toplumumuzda  Gün Geçtikce Çoğalan Bu olaylar Toplum Olarak Ön Yargılı Yaklaşması Gayet Doğaldır.

 

Bazı Sohbet Ağalarda Wep Sitelerine Gördüklerim Karşısında Şok Oldum Rabimizin Haram Kıldığı Olaya Yaklaşmaları Teşvik Edici Bir Şekilde Yaklaşım Bu İnsanlar Sadece Kendi Menfaatleri İçin Lez Chat Diye Yazıllar Yazarak İnsanların Sitemize  Gelin Diye Yazıllar Yazarak Sanki Onaları Haklı Gibi Gösterme Gayretine Giriyor Dinimiz Emir Ediyor Ki Erkeğin erkek için ve kadının kadın için avret yeri, diz ile göbek arasıdır. Bir kadın, başka bir kadının, göbek ile diz arasına bakamaz. Zaruretsiz bakarsa, haram işlemiş olur. Kadının yabancı erkek için avret yeri, el ve yüzünden başka, bütün bedenidir. Başkasının avret yerine, lüzumsuz, şehvetsiz de bakmak haramdır.

 

Lez Sohbet Odaları Diye Yazmış Olduğumuz Makalemizde Sadece İnsanları Bilgilendirme Açısından Yazılmış Olup Bazı Art Niyetli İnsanlar Bu Yazımıza Ön Yargılı Yaklaşmamalarını Ümid Ediyorum.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

İstanbul Sohbet İstanbul Chat Siteleri İnsanların Artık Sitreslerini Atması ...

Ölümden Sonra Kabir Hayatı Sevgili Dostlarımız Bildiğiniz Üzere Dünyada ...

Huzurlu Bir Ortamda Huzurcan Gibi OLup Sevdiklerine Kardeşlerine Dostlarına Huzur ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*