lodos Rumuzlu Kardeşimize Cevap

yorum yok
7 views okuma
17 Ağustos, 2012

Sanal alemde lodos rumuzuyla tanınan, Cetshell’in sahibi kardeşimiz bu gün bana bir post atmış, attığı post’a kırmızı renk ile vurgu yaptım. Benim cevabım en alttadır.

s.a usta 1998 200 tl alıp tek index bir web teslim edip o tek index webede kendi sitenin gizli linklerini gömerek dolandırdığın tek site sahibi benmiyim daha bşkalarıda varmı? merak ediyorum … islamsevdasi.com sitesinin sahibi olarak nurmuhabbet.com da kurulu olan wp sitesinin eksık olduğunu düşünüyorum bir kere en baştan teman çakma ve türkçe değil… 2 cisi siten başka bir arkadaşın emekleri üzerine kurulmuş basit dizayn edilmiş yani webmasterim diye refarns olabilecek diye bir site tasarladım diyemezsin bu site için… ayrıca dolandırdığın 200 tl mi geri gondermek istersen hesap numaramı yolayabilirim islami site sahibıyım dıyorsankı haral iddaan o yonde kul hakkı da nedır bilirsın… Sen kım islamkent.com webını tasarlarım yaparım demek kım ayıp be yapamıyacagın bır web karşılığı yaparım dıyıp insanları dolandırmak…

– Sayın lodos; 1998 yılında benim evimde bırak interneti, bilgisayar dahi yoktu,

–  Seninle hiç bir ticari ilişkimiz olmadı, ne ben sana site yaptım, ne de karşılığında 200 TL para aldım. Kaldı ki ben site yapımından fazla anlamam. Türk Silahlı Kuvvetlerinde 22 sene görev yaptım, üniformanın şeref ve haysiyetini asla düşürmedim, 45 yaşındayım ve hiç kimseyi dolandırmadım. ALLAH şahidimdir.

– Nurmuhabbet.Com sunucusunda wp temasının çakma olduğunu ve türkçe olmadığını belirtmişsin. Ben sana ne zaman aksini iddia ettim? veya seninle bu konuyu konuştum? Temayı ben yapmadım, google’den edindiğim ücretsiz bir temadır.

– İslamkent.com sunucusunun web tasarımını yapmak gibi bir söz veya vaad ağzımdan çıkmamıştır, kaldı ki belirttiğin sunucunun sahibini bile tanımam.

Kul hakkından falan bahsetmişsin, kul hakkının ne olduğunu biliyorsan eminim “Zan” hakkında da bilgin vardır, zan’nın küçüğü bile büyük günahtır. Sorup soruşturmadan, bilip biliştirmeden benim hakkımda nasıl böyle iddialarda bulunabilirsin, Sen beni kimlerle karıştırdın? Şu sanal alemde UsTa nickini kullanan sadece ben miyim?

Eğer benimle konuşmak istersen telefon numaram 05056416359’dur. Selam ve dua ile..

Evet değerli arkadaşlar konu hakkında yorumda bulunmak isterseniz, konunun hemen altından post atabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

İstanbul Sohbet İstanbul Chat Siteleri İnsanların Artık Sitreslerini Atması ...

Ölümden Sonra Kabir Hayatı Sevgili Dostlarımız Bildiğiniz Üzere Dünyada ...

Huzurlu Bir Ortamda Huzurcan Gibi OLup Sevdiklerine Kardeşlerine Dostlarına Huzur ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*