Motorola Moto 360 tanıtımı Yapıldı

yorum yok
1 views okuma
27 Haziran, 2014

canMotorola Moto 360 tanıtıldı, Motorola Moto 360 fiyatı, Motorola Moto 360 özellikleri, Motorola Moto 360 ne kadar, Motorola Moto 360 nerede satılıyor, Motorola.Motorola Moto 360 tanıtıldı, Motorola Moto 360 fiyatı, Motorola Moto 360 özellikleri, Motorola Moto 360 ne kadar, Motorola Moto 360 nerede satılıyor, Motorola

Google I/O etkinliğinde sahne alan bir diğer akıllı saat Motorola Moto 360 oldu. Yuvarlak tasarımıyla bugüne kadar karşımıza çıkan akıllı saatlerin arasından sıyrılan Moto 360 yaz sonu itibariyle ilk olarak Google Play’de satışa sunulacak. Fiyatı ve donanım özellikleri henüz açıklanmayan Moto 360’ın bilinen tek özellikleri Android Wear işletim sistemi ve OLED tabanlı bir ekrana sahip olmasıdır. Google akıllı saatin donanım özelliklerini açıklamasa da, LG G Watch ve Gear Live modellerine benzer özelliklerin Moto 360’ta yer aldığı tahmin ediliyor.

OLED tabanlı bir ekrana sahip Moto 360 pil süresiyle dikkat çekeceği iddia ediliyor. OLED ekranların zaten LCD paneller karşısında daha iyi pil ömrü sunduğu biliniyor. Motorola ayrıca saatte siyah arka plana yer vererek pil verimliliğini daha yukarılara taşımayı hedefliyor.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Türk Telekom'dan 4.5G görünümlü 5G Hizmeti Sunacak Yakın Tarihlerde Türk ...

Gün Geçtikce Büyüyen Teknolojiye Yetişmek Zor Yeni Sistem Olan Google Dan ...

İphoneden Gelen Büyük Hata İphone Kullanıcılarını Zor Durumda Bırakıyor ...

Yorumlar



Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*