Site Faresi CeLLaD

yorum yok
6 views okuma
25 Ocak, 2015

Evet sevgili okurlarım, konu başlığından da anlaşılacağı üzere sitemize dadanan ve CeLLaD rumuzunu kullanan bir şahsiyetsiz kişilikten yoksun site faresinden bahsedeceğim.

Efendim ne yapar bu aciz şahsiyet, neye hizmet eder bilmiyorum ama burada yazdığımız yazıları kopyalayıp dini sohbet yapılan bir chat sayfasına yapıştırır. Konuyu bilen, bilmeyen bayan kardeşlerimiz ne oluyoruz kardeşim, bu da neyin nesi deyip paniğe kapılırlar.

İşi gücü chat yapmak olan bu zavallı adi mahlukatın niyeti ve amacı bana göre bellidir, benim üzerimden prim yapmak, beni kötülemek, kendisini şirin göstermektir.

Yok öyle Cellat efendi, kendimi sana yedirmem, ben celladına gülümseyenlerden olmadım olmam da, sen bu hareketlere devam ettikçe farkında olmadan yağlı ilmeğe doğru gidiyorsun, kendi kendinin pimini çekeceksin yakında…

Peki buradaki yazıları alıp, alakasız bir islami sohbet chat sayfasına yapıştırdın da ne oldu ? Başın göğe mi erdi ? Yoksa sana cumhuriyet altını falan mı taktılar ?

Ulan şerefsiz adi mahlukat, takıldığın islami chat ortamında herkesi korkutup kaçırttın, annen yaşındaki safak34 rumuzlu bayana ikiyüzlü dedin kadın gitti, MihenK kaçtı, NeDeSem rumuzlu bayanın burnundan getirdin, daha nicklerini hatırlamadığım bir sürü insan senin yüzünden sohbet odalarını terk-i diyar eyledi.

Sahi sen nesin ? kimsin ? yoksa bir kamera şakası mısın ?

Ben seninle barış imzaladığımı zannediyordum, hani biz barışmıştık ?

Anlaşıldı ki sen düşmanlıktan vazgeçmeyeceksin, madem sanal savaşı seviyorsun hodri meydan buyur, elinden ne geliyorsa, hangi iftiraları yamayacaksan bekliyorum.

Sen hakikaten hasta ruhlu, şizofren, paranoyak, sapık, habis ruhlu bir adamsın.

Daha önce hakkındaki yazıyı silmiştim ama vazgeçtim aynı sözleri sarf ediyorum.

Sen bir At Sineğisin, senin yaşam alanın sadece atın kıçı, atın kıçından ayrıldığın zaman ölmeye mahkumsun. Yaşam alanın dairen orası.

Şimdi bu yazıyı da al yine aynı yere kopyala, kişilerin özeline kopyala, veya yazının resmini çek, çıktısını al sonra çıktıyı rulo haline getir, gerisini sen anladın

Bir önceki yazımız olan Sanal Kahramansın başlıklı makalemizde klavye kahramanı, sahte kabadayı ve sanal kahraman hakkında bilgiler verilmektedir.

View the original article here


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Milli Eğitim Bakanlığının Osmanlıca kursuna yazıldınız mı?Üç kuruşluk o ...

Merhaba Dini Sohbet sitemizin okurları…Yüzsüzlük ve pişkinlik konusunu ele ...

Bir önceki yazımız olan Tevazu ve Kanaat başlıklı makalemizde israf, kanaat ve ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*