Sohbet Ortamı

1 yorum
63 okuma
29 Kasım, 2019

Sohbet Ortamı Chat Odaları

Günümüz Teknolojisinde Olmazsa Olmazlardan Biridir Gayemiz Sohbet Ortam OLarak Güzel Bir Nesile Hizmet Ederek Toplumun Ne Kadar Canının Sıkıldığının Bilincindeyiz . Bizler Nurmuhabbet.Com Ailesi OLarak Sizlere romantizm özgürlüğümüz vardı küçükken sadece gözlerin anlaştığı, şimdi elimizden alındı. Öz güvenin, aklına her geleni söyleme küstahlığıyla karıştırıldığı dönemdeyiz. İncelikten uzak fikir savaşçısı oldu çıktı insanlar. Birlik olup mobil chat odamızda bu düşünceyi azaltmak istiyoruz sizlerle birlikte..”Annem babam hiç sohbet etmezlerdi”lerle dolu şimdi geçmiş söyleşileri. Düşünülenin aksine belki öyle daha iyi anlaşılırdı.
Şimdi bakıyorum neler kaldı bu söylenmeyen ama her şeyin açık şekilde Sohbet Odaları ifade edildiği o altın dönemden bana. İnsanların duygularını görebilmek kaldı her şeyden önce. Ne anlamak ne hissetmek ne duymak. Duyguları görebilmek kaldı çocukluğumdan geriye… Ben geriye bakmak istemiyorum artık etrafımdaki insanların anlayışlı çıkarsız duygularını görmek istiyorum. Sadece benlik yani tek kişilik istek mi bu?peki ya sen istemez misin etrafında ki insan senden nefret ediyorsa senden çıkarı olmadan nefret etsin seni seviyorsa senden beklentisi olmadan sevsin?istersin istersin.İşte tam da bu yüzden mobil chat sitemizde olmalısınız:).Sizin için en iyi en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sohbet Ortamı Duygular da sizin elinizde ve şöyle açıklayayım burdaki insanlar sizi görmeden kim olduğunu bilmeden sizinle sohbet edip duygu besliyor. Burada insanlar tek tek seçilmiş olup kotu ve art niyetli insanlar tarafımızdam uzaklaştırılmıştır ve uzaklaştırılmaya devam edilmektedir.Siz içinizi ferah tutun siz huzurlu olun diye yönetici ekibimiz var.Yalnız sizinde burda olmanız gerekmektedir.Ne dersin bir baksan mı ortama:)

GooG Le Aramalarında Biz:chat sitesi, Chat Sohbet Odaları, Mobil sohbet, Ortam Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Ortamı, Sohbet sitesi

Bir önceki yazımız olan Sohbet Sitelerinde Terapi başlıklı makalemizde bedava sohbet, Chat Odaları.Sohbet ve Mobil hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Odalarında Söyleşi Yapalım Bizler Yalnızlığa Mahkum Olmuş ...

Bayanlarla Sohbet Etmek Değerli Kardeşlerim Googlede Bir Arama Yapmak İstedim ...

Mucize Doktor 14 Bölüm Ful İzle Mucize Doktor Dizisinde Bu Hafta Güzel Bir ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*