Terör ve Bayram Tatili-İslami Sohbet

yorum yok
11 views okuma
28 Ağustos, 2012

Gaziantep’teki vahşi saldırı milletimizi yüreğinden yaraladı. Yakın tarihimizdeki büyük hıyanetlerin, yanlışların neticeleri… PKK’yı derin devlet, derin istihbarat, derin vesayet rejimi, derin Kriptolar kurdurtmuştur… Kürtleri kışkırtmak, bir kısmını dağa çıkartmak için her zulmü onlar yapmıştır, yaptırmıştır.

Asıl sebeplerini bilmedikçe bu korkunç yangın söndürülemeyecektir.

Gaziantep’te yaşanan terörü kınayan bazı medya mensuplarının şu mealdeki sözleri çok gariptir:

“Mübarek bayram gününde bu da yapılır mı?..” A mübarekler, bunlar terörist… Terörist bayram mayram demez vurur. Sanki bayram günleri dışında adam öldürmek daha az mı kötüdür?

“Bu yapılanlar hainliktir!..” Terör çetelerinin yaptığı her şey hainliktir. Asıl hainler bu çeteleri başımıza bela eden derinlerdir. Medyanın, bizden görünen bu derinleri araştırıp bulup teşhir etmesi gerekir.

“Biz onlara yapacağımızı biliriz…” Yahu ne yapacaksanız yapın da bu hain teröristleri bitirin artık. Edebiyatı bırakalım, bitirme işini bitirelim…

“Devletimiz güçlüdür… Üç beş çeteciye çapulcuya pabuç bırakmayız…”

“Türklerle Kürtler kardeştir, bu kardeşliği bozdurtmayız…” Elbette Türk Kürt Arnavut, Çerkez, Boşnak, Pomak hepimiz kardeşiz ama yakın tarihte Kürtlere yapılan derin TC zulümlerini de itiraf ve kabul etmeli ve lanetlemeliyiz.

Bayram günü Gaziantep’i kana mı buladılar, ertesi günü on beş belli başlı Kripto Ermeninin, Kripto Yahudinin, Pakraduninin listesini ilan etmeliyiz.

“Bunları nereden bilelim?” Bu soruyu soranlar, milyarlarca dolarla oynayan büyük medya mensubu iseler, biz de onlara şunu deriz: Yap araştırmanı, arşivlere in, çok gizli belgelere ulaş, icabında büyük paralar harca ve atom bombası gibi haber/ifşaat dosyaları hazırla.

“Teröristler vatanımızı bölemez!..” İnşaallah bölemesinler ama şu mübarek bayramda patlayıcı maddeleri bir vasıtaya koydular, vasıtayı çekici ile çektiler ve kolluk kuvvetlerine ait bir binanın önünde patlattılar.

Teröristler dehşetli bir psikolojik savaş yürütüyor. Bu mükemmeliyet biz Türklerin Kürtlerin işi değildir. Bu senaryoları birtakım yabancı şeytanların hazırladığı muhakkaktır. Bunları bulalım ve teşhir edelim.

Bir medyacıya: Bu işlerde Suriyenin parmağı var mıdır diye saf saf soruyorsun. Hem Suriye rejiminin, hem de Suriyeyi destekleyen bazı güçlerin parmağı olabilir.

Bazıları Suriye rejimini çökertmek çok kolay olur sanmıştı. Bir yıldan beri ağacı silkeleyip duruyorlar, fakat olgun zannettikleri armutlar bir türlü düşmüyor.

Bütün Müslümanlara ibret olsun… Çocuklarının bir kısmını subay yapmazlarsa, yüzde on Nuseyrî azınlığı çocuklarını subay yetiştirirse, sonuç işte böyle olur. Suriye kırk seneden beri Nuseyrî boyunduruğunu kırıp atamıyor.

Evet doktorlukta, mühendislikte çok para ve parlak bir maddî gelecek var ama gençlerimizin bir kısmını ille de askerliğe yönlendirmemiz gerekirdi.

Orduyu gaflet, ihmal ve hıyanet ile Nuseyrîlere bırakırsan netice böyle olur işte.

Terör hareketini kuran, destekleyen, planlayan, yaşatan derin Kriptoları, derin hainleri, derin uyuşturucu kaçakçılarını, vatandaşlarımıza insan pisliği yediren canavarları öğrenmeden, onları teşhir etmeden, terörün sebeplerine inmeden bu işler bitmez.

Yüreğimiz yandı, böyle hainlik olmaz, üç beş çapulcuya pabuç bırakmayız, biz onlara yapacağımızı biliriz, devletimizi çok güçlüdür, vah vah, tüh tüh, bayram günü bu da yapılır mı, içimiz çok ama çok yanıyor edebiyatı ile kendimizi aldatmayalım.

Güçlüysek terörü bitirelim artık.

Nasıl bitirelim? Bitirmek için hangi çarelere, sebeplere, çözümlere, metotlara tevessül etmek gerekiyorsa onlara tevessül ederek.

Teessüf edebiyatı değil etkili hareket istiyoruz.

Terörün bayramda tatil yapacağını sanmak, saflığın son sınırıdır.

 

islami sohbet kanalları,islami sohbet odalari,nur islami sohbet,ideal sohbet,mynet sohbet,duabahcesi,islami evlilik,islami sohbet net


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Merhaba Değerli islami sohbet siteleri İle En Güzel Arkadaşlıklara Merhaba ...

Dostluk Ve Saygı Sevgi İle Geliyoruz Kardeşliğe Önem Verenlerin Sitesi Haline ...

Sanma Mutlu Olursun Hayata Yersiz Zamansız Mutluluklar İnsana Tarafsız Duygular ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*