Yediler,İçtiler,Parasını Ödemediler

1 yorum
12 views okuma
17 Ağustos, 2012

HOSİM’dekiler yiyor, ÇALIŞMA SALONU’ndakiler yiyor, KALENDER’dekiler yiyor, HARBİYE ORDUEVİ’ndekiler yiyor, 1.ORDU’dakiler yiyor.

Parasını ödemediler. Bide eeeeee.. Para işi işin işine girince, kasa orası biraz  boklu oluyor.

İşte Muaddelden (gramaj) çalmışız. Açık kapatmışız, onu kendimize iyi bir görev “azletmişiz” (addetmişiz demek istiyor). Ki bunlar aslında çok yanlış şeyler. Şimdi farkediyoruz, hatalar yapmışız ben kabul ediyorum ama kardeşim bilmeyerek hatalar yapmışız.

Ne oldu  Albay kokteyli buraya yönlendirdi.(Albay Muhammet Turan),

Yüzbaşı kokteyli buraya yönlendirdi (Yzb.Ünsal Ünal),

Bşçvş.Mahmut kokteyli buraya yönlendirdi.(J.Bşçvş.Mahmut Gençaslan) Hatta Mahmut yardım etti, öyle kapandı. Ha onlarda zaten açığın nerden kaynaklandığını bildikleri için bi şekilde mahkemeye verirlerki   açık vermeye  ben yada buranın amirinden kaynaklansaydı  zaten Albay (Albay Muhammet Turan) mahkemeye verirdi ki   Albay (Albay Muhammet Turan) yargılananlara takılırdı. Sadece dedi kapatma yönü  için “FİKİR SORDU” ne kadar süre ile kapatılır. Herkes biliyor  her şeyi , biz(?),benim tek yaptığım hatalar var ki  yani verin işte ölçü verin  kaç kişilik yapıcaz 100 kişilik kaç gram yaptıracaz 80 gr. Ne yapar 8 kilo ben bunu 7 kilo kullandığım için kendimi suçlu hissediyorum.

Şimdi yaptığım şeyi zaten askerde biliyor. Ama yarın bir şey olduğu  zaman askerler diyebilir yani usta  söyledi. Usta 7 kilo ver dedi.  Üstüne oynucak benim tek yaptığım  hata bu.  Bunu da şimdi yapmıycam. HOSİM dekiler yiyor, ÇALIŞMA SALONU ndakiler yiyor,KALENDER dekiler yiyor, HARBİYE ORDUEVİ ndekiler yiyor,1.ORDU dakiler yiyor.

La bende ajan olacak adammışım ama çok çabuk anlatıyorum bide susmayı bilsem…

KAYNAK:www.pasakeyfim.net


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

[caption id="attachment_9976" align="alignleft" width="180"] ...

Türk Silahlı Kuvvetleri, muvazzaf (daimi)/sözleşmeli subay ve astsubay ile uzman ...

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre, ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*