İslami Sohbet Eden Gençler

yorum yok
16 views okuma
4 Nisan, 2019

İnsanların Daha Huzurlu İncilmeden İncitmeden Kırmadan Kırılmadan Bir Hayat Süre Bilmesi İçin Bilinçlenmesi Gerekiyor Görüyorum Ki Biraz Zor OLmuş Bu Zamanda İslami Sohbet Yaparak Bir Birlerine Faydalığı Olabilmek İçin Bir Çaba Sar Edilmiyor Aslında Dinimizinde Buyurduğu Gibi Örenin Diyor Ve Âhiret dünyadan hayırlıdır dediği halde, kazandıklarını Allah için harcamayan, sözünde yalancı değil midir? Ölümden kurtuluş yok dediği halde, hiç ölümü hatırlamayan, ahmak değil midir? (Şakik ez Zâhid) Evet İşte Böyle OLması Lazım.

Gençler Sakın Olaki Bunamış İnsanların Gazlarına Gelerek Hayıtınızı Yanlızlığa Mahkum Etmeyin Bazı Kişiler Vardır Başkallarına Anca İftira Aatar Vede Ha Bireede Bugun Ne Açığını Bulsam Yada Bugun Ne Yayınlıyacak Diye Fitne Salyalarını Salmak İçin islami Sohbet Sitesi OLan Nurmuhabbet .Com Sunucusunu Takibe Almış Mutlu Oldum Örenmediklerini Öretiğimiz İçin Böyle İnsanlar Aslında Goog Lede Bildiğiniz Bir Vürüstür arkadaşlar.

Nasıl İslami Sohbet Edilr Kişi Veya Kişiler Sunucumuz Üzerinde Bulunan Nick Yaz Yerine Yazmak İstedikleri Takma İsmi Yani Rumuzunu Yazarak Entır Tuşuna Tıklamaları Yeterlidir Sizlere Ne Gibi Fayda Sağalıyoruz Aslında Bunu Yaşmak Lazım Sohbet Site Mizde Bulunan Kuran Botu İle Bilmediklerinizi Örenir Hadis Botu Hadisleri Daha Kolay Bir Şekilde Örenmiş OLursunuz.

Bir önceki yazımız olan Evlilik İsteyen Suriyeli Kadınlar başlıklı makalemizde evlenmek isteyen sureyli kızlar, Evlenmek isteyen suriyeli kadınlar ve sureyli kızla evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

GuzellerSohbet Kalbi Güzel Atanalrın Buluşma Noktası Bizle Hayatı Paylaşmaya ...

Yeni Nesil Sohbet Siteleri Aydınlık Ve Tertemiz Bir Toplumda Seviyeli Sohbet ...

Gördükce Sevesim Geldi Seni Sustukça Gözlerine Bakınca Sanki Ağlayacak Gibi ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

*